WYNIKI KONKURSÓW







LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W KONKURSIE PLASTYCZNYM
"JARMARK ŚW. JAKUBA APOSTOŁA W OCZACH DZIECI"



             Grupa wiekowa 4-6 lat:

Nagrody:
       1. Marta Fierka - Przedszkole nr 6 - n-l Teresa Wołocznik
       2. Martyna Woźniak - Przedszkole nr 6 - n-l Teresa Wołocznik
       3. Paulina Mach - Przedszkole nr 6 - n-l Teresa Wołocznik
       4. Magdalena Saczkowska - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       5. Emil Świątek - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       6. Marianna Szymlek - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       7. Monika Bartosiak - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec

            Grupa wiekowa 7-9 lat:

Nagrody:
       1. Marta Łobacz - GOK Nowa Wieś Lęborska - n-l Stanisława Dawidowicz
       2. Marta Skibicka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku - n-l Celina Skibicka
       3. Piotr Witek - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       4. Ewa Kardas - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       5. Kornelia Świątek - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz

            Grupa wiekowa 10-13 lat:

Nagrody:
       1. Julia Ładowska - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       2. Patrycja Stencel - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       3. Michał Jastrząbek - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lęborku - n-l Wioletta Szymonie
       4. Dominika Parczewska - GOK Nowa Wieś Lęborska - n-l Stanisława Dawidowicz
       5. Wiktoria Radecka - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec
       6. Sylwia Baar - GOK Nowa Wieś Lęborska - n-l Stanisława Baar
       7. Emilia Socha - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec

            Grupa wiekowa 14-16 lat:

Nagrody:
       1. Monika Koszałka - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       2. Aleksandra Kukiełko - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       3. Joanna Naczk - Gimnazjum nr 1 w Lęborku - n-l Dorota Przychoda-Bonemberg
       4. Kamil Senejko - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       5. Olga Jelińska - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk






LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W KONKURSIE PLASTYCZNYM
"REWITALIZACJA LĘBORKA" CZYLI "JAK WIDZĘ MOJE MIASTO ZA 20 LAT"



             Grupa wiekowa 7-9 lat:

Nagrody:
       1. Julia Krzewniak - praca indywidualna - Lębork
       2. Albert Piotrowski-Pawlikowski - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec
       3. Sara Woźniak - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec
       4. Michał Pobrucki - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       5. Magdalena Pelplińska - POA Lębork - n-l Grażyna Popin

            Grupa wiekowa 10-13 lat:

Nagrody:
       1. Magdalena Danielewska - POA Lębork - n-l Grażyna Popin
       2. Bartosz Lipiński - POA Lębork - n-l Grażyna Popin
       3. Karolina Miotk - MDK Lębork - n-l Beata Synowiec
       4. Julia Ładowska - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz
       5. Dominika Suprynowicz - SP nr 4 w Lęborku - n-l Wioletta Szymonik

            Grupa wiekowa 14-16 lat:

Nagrody:
       1. Kamil Senejko - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       2. Monika Koszałka - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       3. Dorian Groth - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-l Ferdynanda Byczuk
       4. Paulina Łaga - Gimnazjum nr 3 w Lęborku - n-l Alina Walkusz
       5. Alicja Walkusz - MDK Lębork - n-l Alina Walkusz






LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM Z OKAZJI ŚWIĘTA ZIEMI
PT. "ZIEMIA - RAJ BIORÓŻNORODNOŚCI"



Nagroda Starosty:
       1. Adam Dargacz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Lęborku


Nagrody:
       1. Emilia Dobosz - SOK w Słupsku
       2. Aleksandra Wiczkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku
       3. Jakub Grynkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku
       4. Weronika Bartosiak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku
       5. Mariusz Sulecki - Szkoła Podstawowa w Jastarni
       6. Filip Krzyżanowski - Zespół Szkół w Wicku
       7. Małgorzata Grabska - Szkoła Podstawowa w Czersku
       8. Jędrzej Smaruj - Gimnazjum nr 24 w Gdyni
       9. Bartłomiej Chamot - Gimnazjum nr 1 w Lęborku
       10. Mateusz Laszczuk - SOK w Słupsku
       11. Seweryn Góralczyk - ZSO-Gim nr 3 w Słupsku
       12. Daniel Chudoba - Gimnazjum nr 3 w Słupsku
       13. Wojciech Rychłowski - Gimnazjum nr 2 w Pelplinie
       14. Adam Dargacz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Lęborku
       15. Magdalena Sasiuk - IV Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
       16.Anna Janczar - Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku
       17. Bartosz Sójka - Pałac Młodzieży w Gdańsku
       18. Karolina Klamrowska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Lęborku
       19. Piotr Bieniewski - I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni





LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPY
PT. "EUROPEJSKI FESTIWAL KULTURY"



Nagrody:
       1. Zuzanna Lubańska - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       2. Krystian Wojtas - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       3. Monika Bartosiak - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B.Synowiec
       4. Wiktor Żydyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       5. Lucyna Frączek - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       6. Oliwia Dolińska - Przedszkole nr 10 w Lęborku - n-el T. Maszk
       7. Dominika Drożdżal - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       8. Oliwia Heron - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku - n-el A. Car
       9. Jakub Pszonak - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       10. Magdalena Danielewska - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       11. Maja Zawadzka - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       12. Jan Grocholski - Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku - n-el B. Pieślak
       13. Marta Sikorska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku - n-el B. Pieślak
       14. Oktawia Topyło - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       15. Marta Piekarska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku - n-el A. Car
       16.Agata Warzecha - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       17. Aleksandra Banach - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       18. Emilia Socha - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       19. Paulina Pioch - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       20. Beata Czynsz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku - n-el S. Szuchyta
       21. Malwina Wrońska - POA w Lęborku - n-el G. Popin
       22. Monika Pobrucka - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el B. Synowiec
       23. Karolina Szumiata - Gimnazjum nr 3 w Lęborku - n-el A. Walkusz
       24.Alicja Walkusz - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el A. Walkusz
       25.Agata Fokczyńska - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - n-el F. Byczuk
       26.Noemi Kicyła - Gimnazjum nr 1 - n-el D. Przychoda-Bonenberg
       27.Aldona Gapa - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - n-el A. Walkusz






LISTA OSÓB
WYTYPOWANYCH W ŚRODOWISKOWYCH ELIMINACJACH
DO UDZIAŁU W XXV KONKURSIE RECYTATORSKIM - POEZJI I PROZY POLSKIEJ



       1. Mikołaj Kotyło - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
       2. Łukasz Barańczuk - Gimnazjum nr 1 w Lęborku
       3. Marta Milewczyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
       4. Agata Zielińska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku






LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W KONKURSIE PLASTYCZNYM
NA STROIK BOŻONARODZENIOWY"



             Nagroda Grand Prix:

       1. Malwina Podhorodecka - ZSP nr 1 w Lęborku


             Grupa wiekowa 7-9 lat:

Nagrody:
       1. Krstian Kreft - Szkoła Podstawowa w Siemirowicach
       2. Julia Krzewniak - praca indywidualna
       3. Marta Skibicka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku
       4. Daniel Wiśniewski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku

            Grupa wiekowa 10-13 lat:

Nagrody:
       1. Mateusz Byczke - Szkoła Podstawowa w Łebie
       2. Julita Banaszak - Szkoła Podstawowa w Łebie
       3. Jagoda Kotłowska - Szkoła Podstawowa nr 8

            Grupa wiekowa 14-16 lat:

Nagrody:
       1. Maciej Halinowski - Gimnazjum nr 2 w Lęborku

            Grupa wiekowa 17-21 lat:

Nagrody:
       1. Ewelina Smyczkiewicz - ZSP nr 1 w Lęborku
       2. Magdalena Birkholz - ZSP nr 1 w Lęborku
       3. Magdalena Kruszyńska - ZSP nr 1 w Lęborku
       4. Joanna Jarosz - ZSP nr 1 w Lęborku






LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W XII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
"MOJE MARZENIA"
HASŁO NA ROK 2007 "KIEDY DOROSNĘ ZOSTANĘ"




Nagroda Grand Prix:
       1. Agnieszka Beszczyczko - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łebie - op. Monika Nowak

            Grupa wiekowa 4-5 lat:

Nagroda I stopnia - laureat:
       1. Julia Duwe - Przedszkole nr 6 w Lęborku - op. Teresa Wołocznik
       2. Zuzanna Lubańska - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
       3. Emil Świątek - Przedszkole nr 10 w Lęborku - op. Anna Ptak
      
Nagroda II stopnia:
       Nie przyznano

            Grupa wiekowa 6-8 lat:

Nagroda I stopnia - laureat:
       1. Klaudia Waszkuć - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
       2. Jacek Furas - Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 w Gdańsku - op. Emilia Skrzyńska, Aleksandra Wiśniewska
       3. Jakub Wiśniewski - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
       4. Zuzanna Piosik - Pałac Młodzieży w Gdańsku - op. Iwona Głogowska-Gieszcz

Nagroda II stopnia-wyróżnienie:
       1.Maja Zawadzka - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
       2. Robert Majewski - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku - op. Lucyna Wojciechowicz
       3. Sylwia Jasińska - Szkoła Podstawowa w Rakowcu - op. Aneta Kurek
       4. Vanessa Szafałowicz - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
       5. Wojtek Drywa - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec
       6. Adam Mendykowski - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 28 w Gdynii - op. Barbara Witkowska

            Grupa wiekowa 9 - 12 lat:

Nagroda I stopnia - laureat:
       1. Milena Kałuża - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku - op. Iwona Ludwikowska
       2. Alicja Sajko - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
       3. Justyna Budka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku - op. Ewa Szuchyta
       4. Marta Skibicka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku - op. Anna Złoch
       5. Monika Górska - Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej - op. Stanisław Dawidowicz

Nagroda II stopnia-wyróżnienie:
       1.Aleksandra Banach - Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku - op. Grażyna Popin
       2. Łukasz Czaja - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku - op. Grażyna Cisak
       3. Joanna Szymichowska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lęborku - op. Wioletta Szymonik
       4. Karolina Las - Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie - op. Małgorzata Osowska
       5. Nikola Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni - op. Alicja Buchińska
       6. Julia Chmaj - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku - op. Celina Skibicka
       7.Anna Kłobukowska - Szkoła Podstawowa w Wicku - op. Bolesław Milewczyk
       8. Karolina Gleske - Gimnazjum nr 2 w Lęborku - op. Ferdynanda Byczuk
       9.Lidia Walkusz - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku - op. Beata Plocharska
       10. Anna Marquarat - Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku - op. Wioletta Małachowska
       11. Maja Mędrek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku - op. Iwona Ludwikowska
       12. Dominika Synowiec - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
       13. Klaudia Drożdż - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku - op. Ewa Szuchyta
       14. Filip Kledzik - Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku - op. Bożena Szulz-Tusz
       15. Krzysztof Chełkowski - Szkoła Podstawowa 86 w Gdańsku - op. Bożena Szulz-Tusz
       16. Anna Korzuchowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Beata Synowiec

            Grupa wiekowa 13- 16 lat:

Nagroda I stopnia - laureat:
       1. Patrycja Głuszko - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łebie - op. Monika Nowak
       2. Alicja Walkusz - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku - op. Alina Walkusz
       3. Daria Gosz - Gimnazjum nr 2 w Lęborku- op. Ferdynanda Byczuk
       4. Agnieszka Hirt - Pałac Młodzieży w Gdańsku - Iwona Głogowska-Gieszcz
       5. Marta Kowalewska - Pałac Młodzieży w Gdańsku - Iwona Głogowska-Gieszcz

Nagroda II stopnia-wyróżnienie:
       1.Paulina Klimek - Gimnazjum nr 1 w Lęborku - op. Dorota Przychoda-Bonenberg
       2. Agnieszka Cielniaszek - Gimnazjum nr 3 w Lęborku - op. Alina Walkusz
       3. Iga Kardas - Gimnazjum nr 1 w Lęborku - op. Dorota Przychoda-Bonenberg

            Grupa wiekowa 17- 20 lat:

Nagroda I stopnia:
       Nie przyznano

Nagroda II stopnia-wyróżnienie:
       Nie przyznano






LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW
W III POWIATOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
"SZTUKA CHWILI"
PAŹDZIERNIK 2007




Grupa wiekowa 10-12 lat:

Szkoła/Placówka
Jakub Grynkiewicz - Grand Prix SP nr 3 Lębork

Szkoła/Placówka
1. Aleksandra WiczkowskaSP nr 3 Lębork
2. Kaja Niedziela SP nr 3 Lębork
3. Laura Ludwichowska SP nr 3 Lębork

Grupa wiekowa 13-16 lat:

Szkoła/Placówka
1. Natalia ZmysłowskaGimnazjum nr 3 Lębork
2. Michał Dąbrowski Gimnazjum nr 3 Lębork
3. Alicja Walkusz Gimnazjum nr 1 Lębork
4. Monika Dybowska Gimnazjum nr 3 Lębork
5. Natalia Szmytka Gimnazjum nr 3 Lębork

Grupa wiekowa 17-20 lat:

Szkoła/Placówka
1. Maciej MiotkeZSP nr 4 Wejherowo






>>WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2006/2007<<